Hostina bude v duchu odpoledního/večerního rautu. Určitě si proto v sobotu před odjezdem dejte něco k snědku, ať u obřadu nešilháte hlady. Hned po vašem příjezdu na statek na vás sice bude čekat malé pohoštění na zahnání těch nejhorších chutí, ale ty hlavní hody vypuknou až po gratulacích!
Těšit se můžete na různá vína, točené vychlazené pivo a samozřejmě i něco ostřejšího na přípitek.
Myslíme samozřejmě i na ty, kteří se alkoholu vyhnou, a proto budeme mít i nealko.
Veškeré pití (stejně jako jídlo) jde samozřejmě plně na náš účet. Bar bude samoobslužný – stačí přijít, vzít si, na co máte zrovna chuť, nalít si pivo, víno, namíchat si vlastní drink a bavit se!